Okyanuslu Olmanın Avantajı

Sıkça Sorulanlar

Tüm Soruları Göster

Avantaj Kart nedir?

Avantaj Kart, Okyanus Eğitim Kurumlarının anlaşmış olduğu firmalardan, belirlenen oranlarda indirim hakkından yararlanmayı sunan bir karttır. 

Avantaj Kart sahibi olmanın avantajları nelerdir?

Okyanus Avantaj Kart sahibi Okyanus Kolejleri velileri, öğretmenleri, öğrenci ve personeli  sağlık , eğitim, spor , güzellik, restoran ve pastaneler , otomotiv , giyim, mobilya, otel, düğün-davetiye gibi sektörlerdeki üye iş yerlerinden  indirim kazanırlar. Aynı zamanda onların düzenlediği kampanyalardan faydalanırlar.

Avantaj Kartın geçerliliği ne kadardır?

Okyanus Avantaj Kart’ın geçerlilik süresi 1 yıldır. Her yıl Ocak ayında kartlar yenilenerek, dağıtılmaktadır.

Avantaj Karta nasıl sahip olabilirim?

2015 yılına ait Okyanus Avantaj Kartlarınız Okyanus Koleji kampüslerindeki idarecilere iletilmiştir. Kartınızı Okyanus Kolejleri kampüslerindeki idarecilerden ÜCRETSİZ olarak  temin edebilirsiniz.

Avantaj Kartım var, hangi üye iş yerlerinden ne kadarlık indirim kazanırım?

Karta üye olan iş yerlerinin listesi ve indirim oranları,  Avantaj Kart web sitesindeki Üye İşyerleri sayfasında yer almaktadır.

Avantaj Kart elime geçti, nasıl kullanıma açabilirim?

Avantaj Kart kullanıma açıktır. Size ulaştığı andan itibaren herhangi bir işlem yapmadan kullanabilirsiniz.

Avantaj Kart üye iş yeri olmak istiyorum ne yapmalıyım?

Avantaj Kartın geçerli olduğu ayrıcalıklı üye işyerleri arasında yer almak için web sitesindeki iletişim formundan iletişime geçebilir. 0212 605 06 09 nolu telefondan Kurumsal İletişim departmanında Arzu Uğurlu ile görüşebilirsiniz.

Neden üye iş yeri olmalıyım? Okyanus Avantaj Kart üye iş yeri olmanın avantajları nelerdir?

Avantaj Kart hem kullanıcılarına hem de üye iş yerlerine avantajlar sağlamaktadır. Üye iş yerleri, 25 binden fazla Okyanus Ailesinin üyesine doğrudan ulaşma, kendilerini tanıtma ve portföyünü genişletme imkanı bulmaktadır.

Avataj Kartımı kaybettim, ne yapmalıyım?

Kartı kaybetmeniz halinde web sitesindeki iletişim formundan yenisini talep edebilir. Ya da 0212 605 06 09  nolu telefondan Kurumsal İletişim departmanından Arzu Uğurlu ile görüşebilirsiniz.

 

Aradığınız cevap burada değil mi? Sorunuzu sorun, cevaplayalım.
Okyanus Avantaj Kart, Okyanus Holding Kuruluşudur.

© 2014 Okyanus Kolejleri Tüm Hakları Saklıdır.