Okyanuslu Olmanın Avantajı

Okyanus Avantaj Kart

Okyanus Avantaj Kart, Okyanus Koleji veli, öğrenci ve çalışanlarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak üye işyerlerinin indirim ve kampanya avantajlarını sunuyor. 

Okyanus Kolejleri Okyanus Avantaj Kart ile öğrenci, veli ve çalışanlarına farklı sektörlerdeki seçkin markalardan indirim imkanı sunuyor.  Aynı zamanda kart sahipleri, düzenlenen kampanyalardan da faydalanma fırsatı buluyor. 

Ücretsiz olarak her yıl öğrencilere, veli ve çalışanlara dağıtılan kart ile üye işyerlerinin belirtilen şube ve mağazalarında belli oranda indirim yapılıyor. 

Üye iş yerlerindeki harcamalarda, ödeme sırasında Avantaj Kart’ın gösterilmesi indirim ve kampanyalardan faydalanmak için yeterli oluyor. 

Üye İş Yerlerine de Avantaj Sağlıyor

Avantaj Kart, hem kart sahiplerine hem de karta üye iş yerlerine avantaj sağlıyor.

Okyanus Avantaj Kart ile Okyanus Ailesi ile tanışan üye işyerleri de müşteri portföyünü genişleterek, dönemsel ya da özel günleri içeren kampanyaları 25 binden fazla kullanıcıya duyuruyor. 

Okyanus Avantaj Kart Anlaşmalı Kurumları arasına girmek için iletişim formunu gönderebilir ya da Kurumsal İletişim departmanından ulaşabilirsiniz

 

 

Okyanus Avantaj Kart, Okyanus Holding Kuruluşudur.

© 2014 Okyanus Kolejleri Tüm Hakları Saklıdır.